شرکت بازرگانی آریا استیل زرین
نماینده انحصاری میلگرد میانه​

شرکت بازرگانی آریا استیل زرین در سال 1393 با هدف سرمایه گذاری، صادرات، واردات و فروش آهن آلات، استیل و انواع محصولات فولادی به عنوان یکی از بازوهای هلدینگ حمل کاری تاسیس شده و خود را به عنوان یکی از مجموعه های بازرگانی مطرح کشور در این حوزه معرفی کرده است.

این شرکت بازرگانی هم اکنون بیشتر تمرکز خود را بر روی سرمایه گذاری، صادرات، واردات و فروش داخلی انواع میلگرد و شمش فولادی قرار داده است و در کنار آن سایر محصولات صنعتی این حوزه شامل انواع آهن‌آلات، گندله، کنسانتره آهن، آهن اسفنجی و سنگ آهن را نیز به فهرست کالاها و فعالیت‌های خود اضافه کرده است.

سرمایه گذاری و عرضه محصولات با کیفیت، تکریم مشتری، شفافیت در ارائه قیمت و تضمین کیفیت محصول ارائه شده از جمله مهم ترین اهدافی است که شرکت بازرگانی آریا استیل زرین در سال های پیش رو در بازارهای داخلی و بازارهای کشورهای هدف دنبال می کند.

شرکت بازرگانی آریا استیل زرین به عنوان عرضه کننده محصولات فولاد آذربایجان ( میلگرد میانه) تنها شرکت بازرگانی است که به عرضه این محصولات باکیفیت میلگرد این کارخانه در بازار ایران اقدام کرده است. این شرکت علاوه بر فروش مستقیم میلگرد میانه اقدام به عرضه این محصول در بورس کالا نیز نموده است.