31 شهریور 1402

کانال و راه های دریافت قیمت روز میلگرد میانه

شرکت بازرگانی آریا استیل زرین به عنوان نماینده انحصاری میلگرد میانه، این محصول با کیفیت را از طرق مختلف به بازار ایران عرضه می کند. صنعتگران داخلی می توانند با خرید این محصول اولیه استاندارد، کیفیت کارها و محصولات خود را برای مشریانشان تضمین کنند. میلگرد میانه یکی از برندهای شناخته شده و با کیفیت در بازار ایران است و مشتریان زیادی هر روزه اقدام به خرید این محصول می کنند. در ادامه با کانال ها و مراجع ارائه کننده قیمت روز میلگرد میانه آشنا خواهید شد.

 

کانال تلگرامی آریا استیل زرین

بازرگانی آریا استیل زرین اقدام به راه اندازی کانال تلگرامی خود برای ارائه قیمت روز محصولات عرضه شده از جمله میلگرد میانه کرده است. برای دسترسی به این کانال تلگرامی قیمت روز میلگرد میانه می توانید به آدرس https://t.me/ariasteelzarrin مراجعه کرده و عضو کانال شوید.

 

صفحه اینستاگرام آریا استیل زرین

اگر به هر دلیلی علاقمند به عضویت در کانال تلگرامی نیستید، می توانید با عضویت در پیج اینستاگرامی آریا استیل زرین نیز از طریق پست ها و استوری های ارائه شده قیمت روز میلگرد میانه را دریافت نمایید. علاوه بر این در این پیج مطالب چند رسانه ای در حوزه میلگرد نیز وجود دارد که ممکن است علاقمند مطالعه و مشاهده سایر محتوای تولید شده در این پیج نیز باشید.

 

استعلام تلفنی قیمت روز میلگرد میانه

تلفن های 02191555550 و 09122024999 نیز برای استعلام تلفنی قیمت روز میلگرد میانه و یا تماس از طریق واتساپ پیش بینی شده اند. مشتریان این محصول می توانند نسبت به سفارش تلفنی میلگردهای مورد نظر خود نیز اقدام کنند.