ویژگی های میلگرد میانه

کارخانه های مختلفی در اقصی نقاط ایران اقدام به تولید میلگرد به عنوان یکی از پرکاربردترین محصولات فولادی در کشور می کنند. هر یک از این کارخانه ها بر اساس تکنولوژی مورد استفاده، دستگاه های موجود و دانش فنی کارکنان، انواع خاصی از میلگردها را با کیفیت های متفاوت و قیمت های مشخص روانه بازار می کنند. از جمله قدیمی ترین و مهم ترین برندهای میلگرد ایران می توان به میلگرد میانه اشاره کرد. کارخانه فولاد آذربایجان ( میانه ) اقدام به تولید انواع میلگرد آجدار می کند و از سالجاری نیز بازرگانی آریا استیل زرین ( یکی از شرکت های زیرمجموعه هلدینگ حمل کاری) به عنوان نماینده انحصاری فروش میلگردهای میانه، عرضه این محصول را با تضمین کیفیت و کمترین قیمت ممکن برعهده گرفته است.

کیفیت بالای میلگرد میانه

میلگرد با کیفیت یکی از خواسته های اصلی خریداران این محصول فولادی است و معمولا مشتریان میلگرد به دنبال باکیفیت ترین نوع این محصول هستند. اینجاست که برند میلگرد میانه در بازار کشور مطرح می شود و مشتریان به دنبال تهیه ملزومات مورد نیاز خود از این برند هستند. شرکت فولاد آذربایجان ( میانه ) محصولات خود را با تضمین کیفیت به بازار فولاد کشور عرضه می کند. ظرفیت اسمی کارخانه فولاد میانه ( فولاد آذربایجان ) که از سال 1379 فعالیت خود را آغاز کرده است، 550 هزار تن در سال است. بر همین اساس، شرکت فولاد میانه از تولیدکنندگان اصلی مقاطع فولادی و میلگردهای ساختمانی کشور است.

همچنین یکی از دلایل کیفیت بالای میلگردهای میانه، استفاده از شمش های فولادی برای تولید میلگرد است. این شرکت به هیچ عنوان از ضایعات فولادی برای تولید محصولات خود استفاده نمی کند و شمش های فولادی درجه یک به عنوان مواد اولیه این کارخانه همیشه مورد استفاده قرار گرفته است. مواد اولیه مورد استفاده در ساخت محصولات فولاد آذربایجان میانه به طور معمول از شمش های فولادی کم کربن و متوسط کربن محسوب می شود. سابقه درخشان شرکت فولاد میانه سبب شده است گواهینامه های بین المللی معتبری در زمینه های مختلف همچون مدیریت کیفیت، ایمنی و زیست محیطی را دریافت کند.

ارسال سریع و آسان

بازرگانی آریا استیل زرین برای تکریم مشتریان برند میلگرد میانه، سفارشات میلگرد را در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان و خریداران می رساند. همین ویژگی میلگرد میانه را به عنوان یک محصول به صرفه و مشتری پسند مطرح کرده است. ارسال مطمئن میلگرد میانه به اقصی نقاط ایران و حتی کشورهای همسایه یکی از تضامینی است که آریا استیل زرین به مشتریان خود ارائه می دهد. تمام سفارشات در کمترین زمان ممکن به دست مشتری رسیده و صنعتگران و فعالان اقتصادی می توانند روی این موضوع حساب ویژه ای باز کنند.

همیشه در کنار مشتری

میلگرد میانه یکی از محصولاتی است که مشتریان آن می توانند روی مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته کارشناسان فروش آریا استیل زرین حساب کنند. مشاوره پیش از خرید برای خرید بهترین محصول مورد نیاز، پشتیبانی از لحظه خرید تا ارسال و رسیدن محصول به دست مشتریان حداقل اقدامی است که در این شرکت صورت می گیرد.

بهترین قیمت میلگرد

به دلیل اینکه میلگرد محصول اولیه برخی از صنایع از جمله ساختمان سازی است، قیمت، نقش اساسی در انتخاب برندهای مختلف تولید کننده این محصول ایفا می کند. فعالان صنعتی و اقتصادی تلاش می کنند تا محصول اولیه با کیفیت را به پایین ترین قیمت ممکن خریداری کنند تا محصول تولید شده شان از نظر قیمت تمام شده قابلیت رقابت در بازار را داشته باشد.

میلگرد میانه با توجه به کیفیت آن بهترین قیمت را در بین محصولات مشابه و هم رده خود در بازار ایران دارد. این میلگرد به صرفه ترین میلگرد موجود در بازار ایران است. قیمت مناسب میلگرد میانه با کاهش کیفیت این محصول به دست نیامده است. بلکه برای این کار از به روز نمودن تکنولوژی های تولید، افزایش دانش فنی، رشد تولید، افزایش بهره وری و تجهیز کارخانه استفاده شده است.

روش های مختلف عرضه میلگرد میانه

مشتریان میلگرد میانه می توانند از طرق گوناگون محصول خود را سفارش داده و دریافت کنند. سفارش تلفنی، سفارش از طریق فرم درخواست خرید در سایت و سفارش حضوری برای تمام مشتریان این محصول فولادی مهیا شده است.

همچنین میلگرد میانه در بورس کالا نیز عرضه می شود و مشتریان میلگرد می توانند هر هفته نسبت به خرید محصول از بورس کالا نیز اقدام کنند. محصولات عرضه شده در بورس کالا شامل انواع میلگرد آجدار هر هفته در صفحه اینستاگرام آریا استیل زرین، بات تلگرامی آریا استیل زرین و یا صفحه تویتر آریا استیل زرین اطلاع رسانی می شود.

خلاصه کلام

خلاصه کلام اینکه، میلگرد میانه از نظر کیفیت و قیمت فروش، جرو بهترین برندهای میلگرد در بازار ایران است. این محصول به آسانی از طریق بازرگانی آریا استیل زرین به عنوان نماینده انحصاری فروش میلگرد میانه و یا از طریق بورس کالا قابل سفارش و خرید است.

نحوه سفارش و خرید میلگرد میانه

شرکت بازرگانی آریا استیل زرین نماینده انحصاری میلگرد میانه در ایران است و شما می توانید از طریق شماره 0219555550 نسبت به دریافت مشاوره رایگان، قیمت و سفارش انواع میلگرد اقدام کنید.

 

سوالات متداول

از کجا می توانم نسبت به خرید فولاد میانه اقدام کنم؟

شرکت بازرگانی آریا استیل زرین نماینده انحصاری میلگرد میانه در ایران است و شما می توانید از طریق شماره 04133108000 نسبت به دریافت مشاوره رایگان، قیمت و سفارش انواع میلگرد اقدام کنید.

چرا میلگرد میانه جزو میلگردهای باکیفیت است؟

ماده اولیه میلگرد از شمش فولادی است و در شرکت فولاد آذربایجان میانه از مواد اولیه باکیفیت استفاده شده و تمام استانداردهای مورد نیاز در تولید رعایت می شود.